פיצות בתל אביב

תל אביב זו עיר שלא נחה לרגע, כך למדנו מהרגע שבו פתחנו את הסניף הראשון של דומינוס פיצה תל אביב. לאחר שמכרנו כל כך הרבה פיצות בתל אביב לכל סוגי הלקוחות, יצא לנו להכיר אותם מקרוב, ואפילו לנסות ולמפות את תושביה המכורים לפיצות של אחת הערים החיות והבועטות בעולם.

היכנסו עכשיו לבירור מבצעים והזמנה אונליין: משלוח פיצה

רשימת הסניפים: סניפי דומינוס פיצה

כשהתחלנו למכור פיצות בתל אביב גילינו שקשה להבחין מאיזה רקע מגיע כל לקוח. כשאדם מבוגר עם שיער ארוך ובגדים בלויים נכנס לסניף, התעורר חשש שמדובר בתימהוני. מאוחר יותר התברר כי מדובר באמן מוערך או באיש עסקים צנוע. לעתים התברר כי אכן מדובר בתימהוני. גם השליחים שלנו נתקלו בלא מעט הפתעות כשחילקו פיצות בתל אביב.

כשהוצאנו משלוחי פיצות בת"א לדירות בדרום העיר האמנו כי מדובר במסיבות סטודנטים פרועות, אך כשהשליח חזר הוא סיפר על מסיבה בלופט מפואר שהמארגנים שלה החליטו לגוון ולהגיש כיבוד לא שגרתי. כששלחנו שני מגשים לשכונת בזל, תיארנו לעצמנו שהם יגיעו לבית משפחה מבוססת, אך למעשה הם הגיעו לדירת סטודנטים שהזמינו פיצה טבעונית. עם הזמן למדנו פחות או יותר להבחין לאן אנחנו עומדים להגיע ובידי מי נפקיד את הפיצות שלנו.

מרכז תל אביב נשאר בגדר תעלומה גם לעובד המנוסה ביותר. הבניינים המשופצים לא משאירים שום רמז למגוון הטיפוסים הצבעוניים המתגוררים בהם. ומה לגבי הבניינים שלא שופצו מאז שנות השלושים? תשאלו את השליחים שלנו שחששו לחייהם כשטיפסו בגרם מדרגות מתפורר, רק כדי לגלות בסופו פנטהאוז מאובזר ומעורר קנאה.

אין ספק שתל אביב היא אחת הערים התוססות בישראל ובעולם. אנחנו נהנים לבצע משלוחי פיצה בתל אביב ולגלות משהו חדש בכל יום. המסר העיקרי שמתגלה כל יום הוא זהה: המציאות בעיר הזו מורכבת ממש כמו תושביה. מה שבטוח- אף פעם לא משעמם כאן.

רשימת פיצריות בתל אביב

מעוניינים להזמין משלוח פיצה בתל אביב ושיגיע לכם כמה שיותר מהר? הגעתם למקום הנכון! אנו דומינוס פיצה תל אביב החלטנו לתת לכם מענה מהיר בכל רחבי תל אביב, ופתחנו 6 סניפים על מנת לעמוד ביעד זה.

אתם מוזמנים לבחור את הפיצרייה בתל אביב הקרובה אליכם ביותר מבין הפיצריות השונות שלנו, ואנו נדאג לבצע משלוח פיצה בת"א היישר אל כתובתכם בהקדם האפשרי.

דומינוס אבן גבירול
דומינוס קרליבך
דומינוס רמת אביב
דומינוס רמת החייל
דומינוס נמל תל אביב
דומינוס יגאל אלון
הפיצה הכי טובה בתל אביב!

הזמן עכשיו!

* התמונות להמחשה בלבד