סניפי דומינוס פיצה במודיעין

להזמנות
להזמנה מסניפי דומינוס באזור
רוצים לדעת עוד על סניפי מודיעין?

הגעתם לדומינוס פיצה מודיעין וזה הזמן והמקום לספק לכם פיצה משובחת ושירות מצוין. שני סניפי דומינוס פיצה במודיעין, קייזר ומליבו, משרתים את כל אוהבי הפיצה בעיר וסביבותיה - התושבים והמבקרים האקראיים, הילדים, הצעירים והמבוגרים. הסניפים שלנו ידועים בצוות האדיב שלהם, בשירות המשלוחים האיכותי והיעיל, וכמובן מעל הכל בטעם הכובש של הפיצה.


אין עוד כזאת פיצה במודיעין.
גם הפיצה הבסיסית, הכי פשוטה שלנו, טעימה להפליא. ככה זה כשמשתמשים במרכיבים איכותיים כמו 100% גבינת מוצרלה מובחרת, רוטב עגבניות עסיסי ושלל תוספות מגוונות וצבעוניות. ככה זה כשהבצק נפתח במקום בעבודת יד ומפיץ ניחוח מגרה מסביב. ככה זה גם כשהתפריט העשיר כולל פיצה טבעונית מצוינת, פיצה ללא גלוטן טעימה ביותר, צ'יזי קראסט, ופיצות של השף אסף גרניט העשיר שאי אפשר לעמוד בפניהן.


חשקה נפשכם
לאכול פיצה במודיעין בשבת? חשוב לנו למלא את מבוקשכם, לפיכך דומינוס פיצה במודיעין פתוחה בשבת. למעשה, הסניפים פועלים כל ימות השבוע בטווח שעות רחב. חשוב לנו שאף אחד לא יישאר רעב לפיצה ולו לרגע.


בדומינוס מריצים משלוחי פיצה במודיעין וסביבותיה
במהירות שיא. אתם רק צריכים לבצע הזמנה בטלפון, באתר האינטרנט, באפליקציה או בסניף עצמו. מיד לאחר ההזמנה תוכלו לעקוב בעזרת טרקר אחר מסלול הפיצה מהסניף אל ביתכם. לא יחלפו 30 דקות, וכבר תמצאו את עצמכם נוגסים בפיצה הכי טעימה במודיעין.


* התמונות להמחשה בלבד

אנחנו מעבירים את הכסף, זה יקח כמה רגעים

אייקון טעינה

ביטול