מדיניות פרטיות

 

מדיניות פרטיות

משתמש/ת יקר/ה,

פרטיותך חשובה לנו ולכן מדיניות פרטיות זו ("מדיניות הפרטיות") נועדה להסביר ולתאר לך איזה מידע נאסף במסגרת האתר שלנו ומה השימוש שייעשה בו.

מדיניות הפרטיות חלה על האופן שבו אנו, אלגד פיצה בע"מ ("החברה", "אנו", שלנו" או "אנחנו"), משתמשים במידע אישי (כפי שיוגדר להלן בסעיף 1) הנאסף, מתקבל או נשמר על ידינו אודות אנשים פרטיים בנוגע לשימוש באתר שלנו במרשתת (אינטרנט) בכתובת: www.dominos.co.il, ביישומון (אפליקציה) הסלולרי שלנו, ובכל השירותים המוצעים במסגרתם, הכוללים בעיקרם הזמנה ורכישת מוצרי מזון, בין אם באמצעות משלוח ובין אם באמצעות איסוף עצמי מהסניפים השונים שלנו (להלן יחד: "האתר" או "השירותים").

מדיניות הפרטיות מנוסחת בלשון זכר מטעמי נוחות בלבד והיא מתייחסת באופן שווה לנשים ולגברים.

1.             מהו מידע אישי?. "מידע אישי" פירושו כל מידע שעשוי לשמש, לבדו או יחד עם מידע אחר, לזיהוי אישי של אדם, לרבות, מבלי לגרוע מכלליות האמור, שם פרטי ושם משפחה, כתובת IP, כתובת דוא״ל ופרטי קשר אחרים.

2.              תקנון האתר. מדיניות הפרטיות מהווה חלק בלתי נפרד מתקנון האתר, ויחד הם מהווים את התנאים לשימוש באתר. כל המונחים שאינם מוגדרים במדיניות הפרטיות יישאו את המשמעות שניתנה להם בתקנון האתר. כדי להבין טוב יותר את כלל השירותים והתנאים באתר, אתה מתבקש לעיין בתקנון האתר. שימושך באתר יעיד על הסכמתך לתנאי השימוש באתר וככל שאינך מסכים להם במלואם, הנך מתבקש שלא לעשות בו כל שימוש.

3.             הסכמה ושינוי מדיניות הפרטיות. אינך מחויב למסור לנו מידע אישי, וכל מידע שתמסור לנו, במישרין או בעקיפין באמצעות השימוש באתר, יימסר בכפוף לרצונך והסכמתך. שימושך בשירותים מהווה את הסכמתך למדיניות הפרטיות זו ולאיסוף, עיבוד ושיתוף מידע אישי אודותיך כמפורט בה. אנו רשאים לשנות את מדיניות הפרטיות לפי שיקול דעתנו בכל עת. משכך, הנך מתבקש להתעדכן במדיניות הפרטיות מעת לעת ולפני שהנך מבצע פעולות באתר. למען הסר ספק, המשך שימושך בשירותים לאחר עדכון המדיניות משמעו כי הנך מקבל את מדיניות הפרטיות העדכנית.

4.              פרטיות ילדים. השימוש באתר לא נועד עבור ילדים מתחת לגיל 13. ככל שהנך קטין בגיל 13-18, עליך לקבל את הסכמת האפוטרופוס החוקי לך טרם השימוש באתר. עם זאת, עשויים להיות מקרים שבהם תינתן גישה לאתר ולשירותים באמצעות מכשיר המופעל על-ידי קטינים ומידע אישי בנוגע אליו עשוי להיאסף על ידינו כתוצאה מכך. במקרה כזה, הנך מאשר בזה כי כאפוטרופוס החוקי של הקטין, הנך מסכים לאיסוף, שימוש והעברה של מידע אישי בנוגע לקטין בהתאם לאמור במדיניות פרטיות זו.

5.              סוג המידע האישי הנאסף על ידינו ואופן איסופו. נכון לעתה, איננו מחייבים אותך למסור מידע אישי על מנת שתקבל גישה למידע הכללי הזמין באתר. אולם, אנו מקבלים ו/או אוספים ממך מידע אישי בדרכים הבאות:

5.1.         חשבון. על מנת שתוכל לבצע הזמנה באתר, תתבקש ליצור חשבון. אם תיצור חשבון, תידרש לספק לנו מידע מסוים, כגון: שם פרטי, שם משפחה, דוא"ל, טלפון, תאריך לידה, כתובת וכן סיסמה בה תשתמש עבור חשבונך.

5.2.         יצירת קשר. אם תבקש ליצור אתנו קשר באמצעות שיחוח (צ'ט) שירות הלקוחות שלנו באתר ו/או באמצעות טופס מקוון שאנו מעמידים לרשותך באתר, תידרש לספק לנו מידע מסוים, כגון: שם פרטי, שם משפחה, דוא"ל, טלפון וכתובת.

5.3.         הזמנות. אם תבחר להשלים את ביצוע ההזמנה, נבקש ממך מידע מספק לצורך השלמתה. מידע כזה יכלול פרטי אשראי, פרטי חשבון וחיוב קשורים, מידע הקשור לחשבוניות ונתונים אחרים הנדרשים לעיבוד ההזמנה ("פרטי תשלום"). אנו משתמשים בתוכנות ושירותים של נותני שירות צד ג' לצורך ביצוע עסקאות מטעמנו, העומדים בתקנים מחמירים על-מנת להבטיח הגנה ראויה על פרטי התשלום שלך, כולל תקן  Payment Card Industry Data Security Standard (PCI PSS). אנו עושים את מיטב המאמצים להתקשר עם נותני שירות צד ג' ראויים אשר ישמרו על המידע שלך בהתאם לדרישותינו ולדרישות הדין, אך במקרה כאמור הנך מאשר ומסכים לקרוא ולאשר את הסכם השימוש ולמדיניות הפרטיות של נותן השירות צד ג'.

5.4.         קורות חיים. במסגרת האתר, אנו מפרסמים משרות פנויות בחברה. אם תהיה מעוניין להגיש מועמדות לאחת מהמשרות המפורסמות, תתבקש למסור לנו מידע מסוים, כמו: שם פרטי, שם משפחה, תאריך לידה, טלפון וכתובת מגורים. כמו כן, שם פרטי, שם משפחה, תאריך לידה, טלפון, עיר מגורים, דוא"ל וכן עותק של קובץ קורות חייך.

5.5.         מיקום. אנו מספקים שירותים מבוססי מיקום (להלן: "שירותי מיקום") בנוגע לאפליקציה, התלויים בנתוני המיקום הגאוגרפי של המכשיר בו מותקנת האפליקציה (להלן, בהתאמה: "המכשיר" ו-"נתוני מיקום"). זאת, כחלק מתהליך ביצוע ההזמנה ועל-מנת להתאים עבורך סניפים הקרובים למיקום מכשירך. אם תבחר להשתתף בשירותי המיקום, הנך מסכים לכך שנאסוף או נקבל את נתוני המיקום של המכשיר. תוכל להשתמש בהגדרות המכשיר על מנת לנטרל את מאפייני שיתוף המיקום, אך קח בחשבון כי הדבר עלול לפגוע בחוויות השירות שלך.

5.6.         קבצי לוג. אנו משתמשים בקבצי לוג. המידע המופיע בקבצי הלוג כולל כתובת IP, סוג דפדפן, חותמת תאריך/זמן, עמודי הפניה/יציאה, פעולות סינון, "הקלקות" וכל מידע אחר העשוי להימסר לנו מהדפדפן שלך ולהעיד על מגמות השימוש באתר שלנו ובקשר אליו. אנו עשויים להשתמש במידע כאמור לצורך ניתוח מגמות, ניהול, שיפור והתאמת השירותים, מעקב אחר תעבורת המשתמש בשירותים ולצורך איסוף מידע דמוגרפי.

5.7.         נתוני מכשירים ניידים. אנו עשויים לאסוף מידע מוגבל מהמכשיר לצורך תפעול האתר והצעת השירותים דרכו. מידע כאמור עשוי לכלול את סוג המכשיר, זיהוי המכשיר (ID), חותמות תאריך וזמן של השימוש באתר, פרטים על אירועים שהתרחשו במכשיר כגון קריסות, פעילות מערכת, הגדרות חומרה, סוג דפדפן, שפת דפדפן, תאריך ושעה של הבקשה שלך וה- URL המבוקש. כמו כן, אנו עשויים להשתמש בטכנולוגיית מבוססת מיקום, על מנת לסייע לנו לאסוף נתונים סטטיסטיים מצטברים, אולם לא נשתמש במידע אישי אשר יכול לזהות אותך לצרכים אלו.

5.8.         עוגיות וטכנולוגיות מעקב אחרות. במסגרת שירותינו, אנו עשויים להשתמש ב-"עוגיות", קבצי זיהוי אנונימיים וטכנולוגיות מעקב אחרות, על מנת שנוכל לספק את שירותינו, להציג בפניך מידע מותאם אישית ועל מנת לשפר את חוויית המשתמש במסגרת השימוש בשירותים. "עוגיה" הנה קובץ טקסט קטן המשמש, לדוגמה, לאיסוף מידע אודות פעילות בשירותים ועל מנת לאחזר מידע שנמסר קודם לכן (לדוגמה, לצורך זיהוי בעת כניסה לשירות). עוגיות מסוימות וטכנולוגיות אחרות עשויות לשמש לצורך אחזור מידע אישי, כגון כתובת IP. רוב הדפדפנים מאפשרים לשלוט בעוגיות, לרבות אם לאשרן או לא לאשרן ואופן הסרתן. ניתן להגדיר את רוב הדפדפנים באופן שתקבל הודעה אם לאשר עוגיה, או שבאפשרותך לחסום עוגיות בדפדפן.

5.9.         שימוש בכלים אנליטיים:

5.9.1.            Google Analytics. אנחנו משתמשים בכלי הנקרא "Google Analytics" על מנת לאסוף מידע אודות השימוש באתר. Google Analytics אוסף מידע כגון תדירות ביקורי המשתמשים בשירות, העמודים בהם הם מבקרים ובאלו אתרים הם משתמשים לפני הכניסה לשירות. אנו משתמשים במידע המתקבל מ-Google Analytics על מנת לתחזק ולשפר את השירות ואת מוצרינו. איננו משלבים בין המידע שנאסף במסגרת השימוש ב- Google Analyticsובין מידע אישי מזהה. יכולתה של Google להשתמש ולשתף מידע שנאסף באמצעות Google Analytics אודות ביקוריך ושימושן בשירות, מוגבלת על פי הסכם השירות שלGoogle Analytics , המפורסם בכתובת http://www.google.com/analytics/terms/us.html ומדיניות הפרטיות של Google, המפורסמת בכתובת http://www.google.com/policies/privacy/. תוכל לקרוא אודות האופן בו Google אוספת ומעבדת נתונים במסגרת Google Analytics בכתובת http://www.google.com/policies/privacy/partners/. באפשרותך למנוע את השימוש בנתוניך על ידי Google Analytics באמצעות הורדה והתקנה של Google Analytics opt-out add-on, הנמצא בכתובת ./https://tools.google.com/dlpage/gaoptout  

5.9.2.           Firebase. אנחנו גם משתמשים בכלי הנקרא "Google Analytics for Firebase". באמצעות השימוש בכלי זה, אנו מאפשרים איסוף נתונים על משתמשי השירותים שלנו, לרבות באמצעות מזהה מכשיר נייד (אנדרואיד או iOS), קובצי עוגיות וטכנולוגיות דומות אחרות. אנו משתמשים במידע שאנו מקבלים מ-Google Analytics for Firebase כדי לתחזק ולשפר את השירותים שלנו. תנאי השימוש של Google Analytics for Firebase (זמינים בכתובת https://firebase.google.com/terms/)  חלים גם הם.

5.9.3.            AppsFlyer. אנחנו גם משתמשים בכלי הנקרא "AppsFlyer", פלטפורמת ניתוח ייחוס ושיווק סלולרי, כדי להבין את השימוש בשירותים שלנו. AppsFlyer נחשפת לנתונים הבאים: (i) פרטים מזהים ונתונים טכניים ייחודיים, כגון כתובת IP, IDFA (מזהה למפרסמים) או מזהה אנדרואיד (במכשירי אנדרואיד); (ii) בקשות לביטול הסכמה לשליחת דואר פרסומי, Advertiser ID Google, שימוש באפליקציה, פרמטרי תנועה של המכשיר וחברת הסלולר. השימוש בנתונים אלה מאפשר לנו לנתח את הביצועים שלנו, כמו גם את הרגליך. תנאי השימוש של AppsFlyer (זמינים בכתובת https://www.appsflyer.com/terms-of-use/) ומדיניות הפרטיות (זמינה בכתובת https://www.appsflyer.com/privacy-policy/) חלים גם על השימוש של AppsFlyer.

5.9.4.           החברה שומרת לעצמה את הזכות לעשות שימוש בכלים אנליטיים נוספים.

5.10.     מבלי לגרוע מהאמור לעיל, אנו משתמשים באתר כדי ללמוד על תחומי העניין של המבקרים בו על מנת להציע להם הצעות ופרסומים בהתאמה לכך. אנו עשויים לבצע פעולות דומות גם בהסתמך על ביקור של משתמשים באתרים אחרים ולהתאים עבורם פרסומים והצעות שיופיעו באתר, באתרים אחרים שבבעלותנו או מי מטעמנו, וכן במסגרת פלטפורמות שונות, לרבות רשתות חברתיות כדוגמת פייסבוק, לינקדין, טוויטר וכיו"ב.

6.              כיצד אנו משתמשים במידע שאנו אוספים

אנו עשויים להשתמש במידע אישי שנאסף על ידינו כפי שפורט לעיל, בדרכים הבאות:

6.1.        לצורך מתן השירותים או בקשר לביצוע הזמנות על ידך, על מנת להפעיל ולשפר את האתר ואת השירותים בו, ולצורך פיתוח שירותים חדשים.

6.2.         על מנת ליצור עמך קשר בנוגע להזמנות שביצעת או בהמשך לבקשתך ליצירת קשר באתר, וכן לצורך זיהוי ואימות כניסתך לחשבונך.

6.3.        לצורך טיפול בבקשותיך, ומתן מענה לפניותיך.

6.4.        לעמוד בהוראות הדין והרגולציה.

6.5.        לצרכים משפטיים ולהתגוננות בהליכים מכל סוג.

6.6.        אנו עשויים להשתמש בפרטי הקשר שלך כדי לשלוח לך תקשורת שיווקית/פרסומית שלדעתנו עשויה לעניין אותך (לרבות באמצעות דוא"ל ו-SMS) ולשלוח לך עדכונים, חדשות או סקרים בנוגע לשירותים ולמוצרינו. אם אינך מעוניין לקבל הודעות כאמור ביכולתך לדרוש להיות מוסר מרשימת תפוצה זו בכל עת באמצעות שינוי ההגדרות בחשבונך או באמצעות לחיצה על קישור הסרה מרשימת התפוצה, שיופיע בהודעות הפרסומיות כפי שנדרש בדין.

6.7.        כדי לייעל קמפיינים פרסומיים ולאפיין קהלי יעד ברשתות חברתיות ואתרים שונים.

7.              אופן שיתוף המידע האישי על ידינו

אנו עשויים לשתף מידע אישי במקרים הבאים:

7.1.        אנו עשויים לשתף מידע אישי עם חברות הקשורות ושותפים עסקיים, על מנת שיוכלו לסייע לנו בעיבוד המידע האישי ובמתן השירותים.

7.2.        אנו עשויים לשתף מידע אישי עם נותני שירות צד ג' ושותפים, על מנת שיסייעו לנו בפעולותינו העסקיות ועל מנת שנוכל לספק את שירותינו לך ולמשתמשים אחרים. בנוסף, אנחנו עשויים להיעזר בנותני שירות צד ג' כדי לסייע לנו בהפצת סקרים, פרסום ו/או תכנים הנוגעים לשירותים, אשר לאחר השלמתם אנו דורשים כי כל המידע יימחק ו/או יועבר אלינו בחזרה.

7.3.        כלל המידע עשוי להיות מועבר גם לספקים במדינות אחרות, לרבות ארה"ב. אנו עושים מאמצים סבירים מסחרית על מנת להתקשר עם נותני שירות צד ג' ושותפים אמינים, ומפעילים מאמצים ונוקטים אמצעים כדי לוודא שהם שומרים על דרישות אבטחת המידע.

7.4.        אנו רשאים לשתף מידע אישי אם אנו סבורים בתום לב כי גישה, שימוש, שמירה או גילוי של המידע נחוצים באופן סביר על מנת: (1) לקיים כל חוק חל, תקנה, הליך משפטי או בקשה ממשלתית ניתנת לאכיפה; (2) לאכוף את הסכם השירות, לרבות חקירת הפרות פוטנציאליות של התנאים באתר או כל הסכם אחר עמנו; (3) לזהות, למנוע או לטפל באופן אחר במקרי הונאה, אבטחה או בבעיות טכניות; (4) להתגונן מפני פגיעה בזכויות, בקניין או בבטיחות של החברה או מי מטעמה, משתמשים או הציבור.

8.              שימוש במידע אנונימי. אנו עשויים להשתמש במידע שאינו מאפשר זיהוי של משתמש אינדיבידואלי (כגון מידע מצטבר אודות השימוש בשירותים) או לגלותו לנותני שירות צד ג', על מנת לשפר את שירותינו ואת חוויית המשתמש שלך במסגרת השימוש בשירותים ו/או על מנת לייעל קמפיינים פרסומיים ותהליכים עסקיים. כמו כן, אנו עשויים לגלות מידע אנונימי (בתמורה או ללא תמורה) לצדדים שלישיים, לרבות למפרסמים ושותפים.

9.              אבטחה. אנו משקיעים משאבים ומאמצים לשמירה על אבטחת המידע בחברה. אנו פועלים בהתאם לסטנדרטים מקובלים, לרבות שימוש באמצעי בטחון ארגוניים, פיזיים וטכניים, על מנת להגן על המידע האישי המצוי במערכותינו. עם זאת, אף אמצעי תשדורת מקוונת ואף אמצעי אחסון אלקטרוני אינם בטוחים באופן מוחלט. לפיכך, אף שאנו שואפים ליישם את האמצעים הנדרשים לצורך הגנת המידע האישי שלך, איננו יכולים להבטיח את אבטחתו ו/או את סודיותו באופן מוחלט. בכל שאלה בנוגע לאבטחת המידע בשירות, ניתן לפנות אלינו באמצעות משלוח דוא"ל לכתובת info@dominos.co.il.

10.          הסרה. תוכל לבחור שלא לקבל מאתנו הודעות דוא״ל פרסומיות או הודעות דוא״ל אחרות בנוגע לשירותים, למשל, באמצעות שינוי ההגדרות בחשבונך או באמצעות לחיצה על קישור הסרה מרשימת התפוצה, שיופיע בהודעות הפרסומיות כפי שנדרש בדין. לתשומת לבך, אף אם תבחר שלא לקבל מאתנו את דוא"ל פרסומי, נוכל לשלוח הודעות בעלות אופי שירותי ו/או תפעולי, לרבות תגובה לבקשות "צרו קשר", בקשת תמיכה, פנייה בנוגע לתקלות או לתכנים המופיעים ו/או הזמינים באתר.

11.          בחירה. בעת השימוש באתר, תוכל לבחור למסור או שלא למסור מידע אישי. ככלל, אף אם תבחר לא למסור מידע אישי הכרחי, תוכל להשתמש בחלק מהשירותים, אולם לא תוכל להיכנס ליהנות מכלל האפשרויות והשירותים שיש לאתר ולנו להציע.

12.          מיזוג, מכירה או פשיטת רגל. במידה שחברתנו תירכש או תמוזג עם חברת צד ג', או במקרה של חדלות פירעון או כל אירוע דומה, אנו שומרים על הזכות להעביר או להמחות מידע אישי בקשר לאתר בהתאם לכל דין.

13.          שמירה על הפרטיות שלך וכיבוד הזכויות שלך. אנו מחויבים להגן על פרטיותך. הגנת פרטיות הנה תחום מתפתח, ואנו משקיעים משאבים ניכרים על מנת לעמוד הדין. חשוב לנו שתדע, שחוק הגנת הפרטיות, תשמ"א – 1981, והוראות רגולציה אחרות, מעניקים זכויות חשובות. כך למשל, הזכות לעיין במידע האישי הנאסף על אדם וכן הזכות לבקש שמידע שגוי או בלתי מעודכן על אדם יתוקן ו/או יעודכן בהתאם. אנו מזמין אותך ליצור עמנו קשר בכל שאלה ביחס למדיניות הפרטיות ובכל בקשה סבירה, באמצעות משלוח דוא"ל לכתובת info@dominos.co.il, ואנו נשתדל להשיב עליה בהקדם.

עודכן לאחרונה: אוקטובר, 2021.

* התמונות להמחשה בלבד

אנחנו מעבירים את הכסף, זה יקח כמה רגעים

אייקון טעינה

ביטול