מתכונים לפיצה

עולם המתכונים באינטרנט עצום בהיקפו. כל מי שכתב אי פעם 'מתכונים לפיצה' בגוגל נתקל בעולם שלם של הצעות, טיפים ומתכונים שאמורים לסלול את הדרך לפיצה הביתית המושלמת. ואכן, אם נחה עליכם רוח יצירתית בחיפוש מתכונים לפיצה, תגלו מהר מאוד אתרים, בלוגים ודיונים סוערים על הבצק המושלם, הרוטב המיוחד ואפילו התנור המושלם להכנת פיצה. החוכמה היא לדעת למי להקשיב, ואת מי לסנן: מי הכין כבר כמה פיצות בחייו ומי מאלתר ומקווה לטוב.

כדי להקל על בחירת המתכון לפיצה, ריכזנו עבורכם כמה טיפים חשובים. הטיפים האלו עדיין לא מבטיחים פיצה כמו של דומינוס, אבל הם לרוב ימנעו מכם נפילה כואבת כשהאורחים כבר שם, מחכים לפיצה המדהימה שהובטחה להם.

  1. שמרים טריים הם דרך מצויינת לשפר את טעם הבצק
  2. תנור לוהט משפר מאוד את טעם הפיצה
  3. אל תעמיסו יותר מדי תוספות
  4. אל תוסיפו תוספות חמות לפיצה - הן עלולות לפגוע בבצק
  5. השתמשו ברכיבים טריים בלבד, ותרו על קופסאות שימורים
  6. פזרו על הפיצה אחרי האפייה עלי בזיליקום קצוצים
  7. טגנו קלות תוספות כמו פטריות ופלפלים, לפני האפייה

זו רשימה קצרה וקולעת, שתסייע לשפר מאוד את הטעם של הפיצה. מתכונים לפיצה שלא מתעכבים כאן, פשוט מעגלים פינות. האמת היא שהיינו שמחים לסייע עם טיפים נוספים - כיצד להכין בצק מושלם, רוטב פריך ותוספות ייחודיות.

היינו שמחים לחלוק מתכונים לפיצה הכוללים את כל הסודות הקטנים והגדולים שלנו. אבל לשם כך יש לנו שתי אפשרויות: או שתבואו לעבוד כאן בדומינוס, או שתרימו אלינו טלפון או תגלשו לאגף ההזמנות כאן באתר, ופשוט תזמינו פיצה.

זו כנראה פשוט הדרך הקלה והמהירה ביותר לפיצה המושלמת.

יש הרבה מתכונים לפיצה, אבל רק אחד מנצח - דומינו'ס!

* התמונות להמחשה בלבד