סדנת שף צעיר

להרשמה לסדנת שף צעיר בסניפים לחצו כאן

מחפשים פעילות כיפית ומהנה עם הילדים? רוצים להעביר אחה"צ עם הילדים ונגמרו לכם הרעיונות?
אצלינו בדומינו'ס תמצאו את הפיתרון המושלם. תכירו את סדנת "שף הפיצה הצעיר" של דומינו'ס פיצה.

הסדנה, אשר מיועדת עבור ילדים מגילאים של 5-10 שנים (מתאים לילדים שגובהם מעל 1.2 מטרים), היא פעילות יצירה משותפת להורים וילדים המאפשרת להם ליצור את הפיצה האישית האהובה עליהם. בסדנה לומדים הילדים לאפות פיצות במטבח הסניף, מתנסים בפתיחת (רידוד) הבצק, בוחרים לעצמם את כל התוספות שהם אוהבים ומשלבים את זה עם גבינת 100% מוצרלה ורוטב העגבניות העסיסיות שלנו. לאחר מכן, בליווי צמוד של עובדי הסניף, מכניסים את הפיצות לתנור, וכשאלו יוצאות חמות מהתנור הילדים נהנים מלאכול פיצה חמה וטעימה!

הפעילות המהנה מיועדת ומתאימה לכל אחד. להורים לפעילות משותפת עם הילדים או סתם קבוצת חברים שמחפשת למלא את ימי החופש, או סוף השבוע בפעילות חברית משותפת ייחודית. השתתפות בסדנת שף הפיצה הצעיר אפשרית בתיאום מראש בימים ובשעות כפי שמצוין באתר ההרשמה פעילות https://www.dominos.co.il/chef/

החגיגה בסניף כוללת גם הפעלות הרבה בלונים וקישוטים.

בסוף הפעילות מקבל כל ילד תעודת "שף פיצה צעיר" בה יכול להתגאות, ותלות בחדר או לשים בתיק כך שכל פעם שירצה ליהנות עם דומינו'ס יוכל לקבל לחם שום מתנה. כן כן... הילדים שהשתתפו בסדנת השף הצעיר זוכים בעוד הטבה ייחודית בדומינו'ס - לחם שום בחינם לכל החיים בכל הזמנה עתידית שיש להם בדומינו'ס פיצה.

בקיצור... עוד לא נרשמתם?! מהר תיכנסו להירשם מספר המקומות מוגבל!

**הפעילות מתאימה לילדים שגובהם מעל 1.2 מטר**

להרשמה לחץ כאן

תהנו!


* התמונות להמחשה בלבד

אנחנו מעבירים את הכסף, זה יקח כמה רגעים

אייקון טעינה

ביטול