סניפי דומינוס פיצה בירושלים

להזמנות
להזמנה מסניפי דומינוס באזור
רוצים לדעת עוד על סניפי ירושלים?

ברוכים הבאים לדומינוס פיצה ירושלים – עיר מדהימה אחת, שלושה סניפים איכותיים ואינספור משולשים של פיצה מבעבעת, חמה וצבעונית. כל מי שחשקה נפשו להתענג על פיצה בירושלים ימצא אותה כאן באחד משלושת הסניפים שלנו הפזורים ברחבי העיר. רק תזמינו ותוך 30 דקות בלבד תוכלו לנגוס בפיצה נפלאה.

כמו ירושלים אשר חוברה לה יחדיו גם הפיצה שלנו חוברה יחדיו מחומרי הגלם המשובחים ביותר – הבצק הריחני שנפתח במקום בעבודת יד, רוטב מעגבניות עסיסיות, 100% גבינת מוצרלה מושלמת שנזרית בנדיבות, וכל התוספות הנהדרות שמשתלבות בהרמוניה.

כל אחד והפיצה שלו, ואנחנו כאן בשביל כולם. כדי לספק את רצונם, העדפותיהם וטעמם של כל התושבים והמבקרים בעיר, יש לנו רפרטואר פיצות עשיר, החל מפיצה טבעונית ופיצה ללא גלוטן ועד לפיצות השף המיוחדות של אסף גרניט. המכנה המשותף לכולן הוא הגיוון העשיר וטוב הטעם.

השירות הטוב והמשלוחים שלנו מעולים לפחות כמו הפיצה. אנחנו מבצעים משלוחי פיצה בירושלים לכל מקום בו תרצו בטווח שעות רחב, כולל בשבתות. כשתבצעו את הזמנתכם – טלפונית, בסניף, באתר שלנו או באפליקציה, תגלו שהשירות המקצועי מתחיל כבר מהרגע הראשון. תוכלו ליהנות גם מטרקר שיסייע לכם לעקוב אחר מסלול הפיצה בדרכה אליכם. ואז היא מגיעה... כל כך חמה ומנחמת, וכל ביס של עונג מהווה הוכחה לכך שכשמחפשים פיצה טובה בירושלים - דומינוס היא הכתובת האיכותית והמפנקת ביותר בעיר.


* התמונות להמחשה בלבד

אנחנו מעבירים את הכסף, זה יקח כמה רגעים

אייקון טעינה

ביטול