סניפי דומינוס פיצה ברחובות

להזמנות
להזמנה מסניפי דומינוס באזור
רוצים לדעת עוד על סניפי רחובות?

הגעתם לדומינוס פיצה רחובות. לרשותכם עומדים שני סניפי איכות של הרשת והבטחה אחת שמתקיימת תמיד: לאכול את הפיצה הכי טובה בעיר. לכן, אין צורך אפילו לשאול איזו פיצה מומלצת ברחובות, צריך פשוט לפנות לאחד משני הסניפים: דומינוס פיצה רחובות דרום ודומינוס פיצה פארק המדע. בשניהם תמצאו, חוץ מפיצה נפלאה, גם זמינות, שירות אדיב ומקצועי ומשלוחים יעילים ומהירים.


אז מה עושה את הפיצה שלנו לטעימה במיוחד ומה עושה אותה למבוקשת כל כך?
במילה אחת: השקעה. ואם נרחיב קצת: זו ההשקעה בחומרי גלם איכותיים, החל מהבצק המעולה שאנו מרדדים במקום בעבודת יד, המשך ברוטב העגבניות המובחר, ב-100% גבינת מוצרלה ובתוספות המשובחות. התוצאה היא פיצה ברחובות כמו באיטליה.


בסניפי דומינוס פיצה ברחובות מתחשבים בכל הטעמים, הצרכים והרצונות
של כל התושבים והמבקרים. כהוכחה לכך תמצאו בתפריט העשיר שלנו מגוון סוגים של פיצות: פיצה טבעונית, פיצה ללא גלוטן ואפילו פיצות שף נחשקות של אסף גרניט.


הזמינות היא ערך בדומינוס,
לכן אנו פועלים ברחובות, כמו בכל עיר כמעט, בטווח שעות נרחב כל ימות השבוע. אז לדוגמה, אם אתם מחפשים פיצה פתוחה בשבת ברחובות – אנחנו הכתובת.


פיצה רחובות משלוחים – הולך? טס!
שני הסניפים הרחובותיים מצוידים בשירות משלוחים זריז שמזניק את הפיצה ברגע שאתם מזמינים (בטלפון, באפליקציה או באתר) ומגיע איתה תוך 30 דקות. צאו רגע מהטרקר, השליח כבר בדלת... בתיאבון.


* התמונות להמחשה בלבד

אנחנו מעבירים את הכסף, זה יקח כמה רגעים

אייקון טעינה

ביטול