פיצה ללא גלוטן

דומינו'ס פיצה משיקה: פיצה ללא גלוטן!

פיצה ללא גלוטן

לראשונה בדומינו'ס פיצה אפשר ליהנות מפיצה ללא גלוטן. פיצה ללא בצק חיטה אשר מתאימה לאנשים אשר בוחרים להימנע מבצק עשוי גלוטן. הפיצה עשויה מחומרי גלם חלופיים ברמה גבוהה גם כן, אשר שומרים על הטעם הייחודי של הפיצות האהובות והמוכרות של הרשת.

כל מי שמעוניין יכול למצוא ברשת דומינוס פיצה בלי גלוטן עם מגוון תוספות ובטעמים שונים. רשת דומינוס גאה להוסיף לתפריט פיצה לא גלוטן, אשר מצטרפת לרשימת הפיצות המומלצות והאהובות שלנו, פיצות אשר כל אחד אוהב לאכול. דומינוס פיצה ללא גלוטן היא פיצה מרובעת עם רוטב עגבניות עסיסיות ,ו- 100% גבינת מוצרלה. לפיצה ללא גלוטן ניתן לשלב כל תוספת ממגוון התוספות שבתפריט.

כיצד ניתן להזמין מדומינוס פיצה ללא גלוטן?

דומינוס פיצה בלי גלוטן יהיה ניתן למצוא בכל אחד מסניפי הרשת הקרובים לביתכם, וכן ניתן לבצע הזמנת משלוחים של פיצה ללא גלוטן. כל מה שצריך לעשות זה ליצור קשר עם הסניף בטלפון, באתר או באפליקציה ולבצע את ההזמנה.

דומינוס פיצה ללא גלוטן מאפשרת לכל אחד, ליהנות מהטעם המיוחד והמופלא של דומינוס, מבלי לצרוך גלוטן. כל אחד יוכל ליהנות ממנה לארוחת צהריים, ערב או בכל זמן אחר.

שימו לב- הפיצה מיוצרת בכלים נפרדים, אך נאפית בתנור משותף ובסביבת עבודה הכוללת גלוטן ולכן עלולה להכיל שאריות ועקבות של גלוטן.

פיצה בלי גלוטן משלוחים

* התמונות להמחשה בלבד

אנחנו מעבירים את הכסף, זה יקח כמה רגעים

אייקון טעינה

ביטול