פיצה מקמח כוסמין

 דומינו'ס פיצה משיקה: פיצה מקמח כוסמין!

לראשונה בדומינו'ס פיצה אפשר ליהנות מפיצה מקמח כוסמין מלא.

בצק הפיצה מקמח כוסמין של דומינו'ס מורכב מ-80% קמח כוסמין מלא הנטחן מן הגרעינים בשלמותם! גרעיני הכוסמין שייכים לזן עתיק של חיטה והם מקור מצוין לסיבים תזונתיים, ויטמינים ומינרלים.

פיצה זו מצטרפת לשורה של פיצות אהובות ומוכרות ברשת ושומרת על הטעם הייחודי שלהן, ומהיום כל מי שרוצה למצוא פיצה מקמח כוסמין מלא ברשת דומינו'ס פיצה יכול להזמין משלוח פיצה בקלות, עם כל התוספות המשובחות שלנו.

פיצה מקמח כוסמין

קצת מידע על קמח כוסמין

קמח כוסמין הוא קמח מלא שעשוי מגרעין הכוסמין שנטחן בשלמותו. המשמעות היא שהקמח מכיל את כל רכיבי הגרעין: ויטמינים המצויים בנבט החיטה, נוגדי חמצון, מינרלים וסיבים תזונתיים המצויים בקליפת הגרעין. בצורה זו אתם גם נהנים מכל היתרונות התזונתיים וגם מפיצה משובחת!

חיטת הכוסמין זהה במבנה הגנטי שלה לחיטה המודרנית ולכן אינה מתאימה לאנשים בעלי רגישות לגלוטן (זוכרים שיש לנו פיצה ללא גלוטן אש, כן?), וההבדל ביניהן מסתכם במבנה ובהרכב של החלבונים המרכיבים אותן, מה שהופך בצק כוסמין לפיצה קל יותר לעיכול.


פיצה כוסמין

כיצד ניתן להזמין מדומינוס פיצה מקמח כוסמין?

פיצה מקמח כוסמין יהיה ניתן למצוא בכל אחד מסניפי הרשת הקרובים לביתכם. כל מה שצריך לעשות זה ליצור קשר עם הסניף בטלפון, באתר או באפליקציה ולבצע את ההזמנה!

* התמונות להמחשה בלבד

אנחנו מעבירים את הכסף, זה יקח כמה רגעים

אייקון טעינה

ביטול