סניפי דומינוס פיצה בראשון לציון

להזמנות
רוצים לדעת עוד על סניפי ראשון לציון?

הגעתם לדומינוס פיצה ראשון לציון ומחכים לכם כאן 3 סניפים איכותיים שבהם תמצאו פיצה משובחת במיוחד, זאת שכולם אוהבים. הסניפים המקומיים שלנו פרושים לכבודכם בכל כיוון – במזרח, במערב ובמרכז העיר, כדי לספק לכל אחד ואחת מכם את המבוקש בצורה המהירה והיעילה ביותר.


בעיר התוססת, ששופעת מוקדי בילוי וקולינריה,
מי שמבין בפיצה כבר יודע: פיצה טובה בראשון לציון זה דומינוס. יש לזה סיבה טובה: אנחנו לא מתפשרים בכל מה שקשור לחומרי גלם, תמיד משתמשים בטוב ביותר – הבצק המובחר שנפתח בסניפים עצמם בעבודת יד, רוטב העגבניות המעולה, 100% גבינת מוצרלה כמו באיטליה, ותוספות כמו שאנחנו הישראלים אוהבים. ההשקעה מביאה לתוצאה: פיצה שאי אפשר להפסיק לאכול.


כל מי שמעוניין להזמין פיצה בראשון לציון
יוכל ליהנות משירות המשלוחים היעיל שלנו. כשמדובר על משלוחי פיצה ראשון לציון בוחרת דומינוס פה אחד – כי הפיצה שלנו הכי מהירה ומגיעה אליכם תוך 30 דקות מרגע ההזמנה. כי ממשק ההזמנות שלנו ידידותי ויעיל, וכמובן גם בגלל רמת הזמינות הגבוהה. דומינוס פיצה פתוחה בשבת בראשון לציון, וגם במהלך כל ימות השבוע אנו פועלים בטווח שעות נרחב.


אז מה מתחשק לכם?
פיצה קלאסית? פיצה טבעונית? פיצה ללא גלוטן? ואולי אתם רוצים לפנק את עצמכם בפיצות של השף אסף גרניט? גם הן נמצאות אצלנו בתפריט. אתם רק צריכים לבחור והמשאלה תתגשם.


* התמונות להמחשה בלבד

אנחנו מעבירים את הכסף, זה יקח כמה רגעים

אייקון טעינה

ביטול