סניפי דומינוס פיצה בתל אביב

להזמנות
רוצים לדעת עוד על סניפי תל אביב?


תל אביב היא כמו הפיצה שלנו והפיצה שלנו היא כמו תל אביב -
חמה, מגוונת, מבעבעת, מנחמת, נחשקת וכובשת ברגע כל אחד ואחת.

אז כשמתחשקת לכם פיצה בתל אביב, יש לכם המון אפשרויות להשביע את החשק, אבל רק 7 מתוכן הן הטובות ביותר - שבעת הסניפים של דומינוס פיצה תל אביב. הם פרוסים ברחבי העיר כך שיוכלו לבצע משלוחי פיצה בתל אביב תוך 30 דקות ולא יותר. 30 דקות מהרגע שבו אתם מפנטזים על הביס הנפלא שירעיד לכם את בלוטות הטעם.

ואיזה ביס זה... אין עוד כזאת פיצה טובה בתל אביב, כל כך טעימה, חמימה ומפנקת, ותכלס גם מפונקת, כי אנחנו משקיעים בה, משתמשים בחומרי הגלם הכי איכותיים ומובחרים –בצק שנפתח במקום בעבודת יד, 100% גבינת מוצרלה, רוטב מעגבניות טריות, ומגוון תוספות נפלאות ואיכותיות.

בשבעת סניפי העיר הגדולה יש גם פיצה טבעונית ופיצה ללא גלוטן – כי בואו לא נשכח שמדובר על דומינוס פיצה בבתל אביב. ויש גם את פיצות השף הגדול אסף גרניט, כי ללקוחות שלנו מגיע הטוב ביותר.

ועוד לא דיברנו על השירות והמשלוח – בעניין של משלוחי פיצה תל אביב היא צרכנית גדולה,. השירות הידידותי והמקצועי מתחיל כבר בהזמנה - בטלפון, בסניף, באתר או באפליקציה, כולל טרקר למעקב אחר ההזמנה. מרבית הסניפים עושים משלוחים בטווח שעות רחב מ-12:00 עד 04:00 בבוקר, וכל הסניפים פתוחים ומבצעים משלוחים גם בשבת.

אז היא מגיעה אליכם במהירות טורבו, חמה, טרייה, טעימה, נטרפת ברגע... תנצרו את הרגע.


* התמונות להמחשה בלבד

אנחנו מעבירים את הכסף, זה יקח כמה רגעים

אייקון טעינה

ביטול